Eladó ház Csarnóta 105 nm
Eladó ház Csarnóta 105 nm
Eladó ház Csarnóta 105 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 9019144
Frissítve: 1 napja

Csarnóta eladó családi ház 2 szobás: 33,9 millió Ft

33,9 millió Ft
322,9 ezer Ft/m²
105 m²
Alapterület
2731 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Baranya megye, Csarnóta településen, 2731nm-es területen, 105 nm-es családi ház eladó! Az ingatlanban, 2 szoba, gardrób, étkező-nappali, konyha, és fürdőszoba található. Az otthon melegéről vegyes tüzelésű kazán, és klíma gondoskodik. Az ingatlanra FALUSI CSOK, CSOK+, OTTHON START hitel igényelhető! Ár: 33.900.000 ft Tel: 706367030 www.tenkesingatlan.hu

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1

Az iroda összes hirdetése
+36 70 636 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 114 426 Ft
Második évtől
145 890 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Baricz Mónika
TENKES INGATLAN BARCS INGATLAN
Az iroda összes hirdetése
+36 70 636 7

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép