+15 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9019105
Referenciaszám: HZ048765
Feltöltve: ma
Csávoly eladó családi ház 3 szobás: 24,9 millió Ft
24,9 millió Ft
254,1 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
98 m²
607 m²
3 szoba

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
Felújított családi ház Csávolyon Bajától néhány percre, nyugodt környezetben
Ha szeretne kiszabadulni a város zajából, de fontos, hogy Baja továbbra is könnyen és gyorsan elérhető maradjon, akkor ez az ingatlan remek választás lehet. Csávolyon, Baja irányából gyakorlatilag az első utcában kínálok megvételre egy 98 nm-es, vegyes falazatú családi házat, 607 nm-es összközműves telken.
A ház fő épülete vályog falazatú, a beépített terasz része már téglából épült.
Az ingatlan 2022-ben jelentős felújításon esett át:
- új tető
- burkolatok cseréje
- kondenzációs gázkazán
- padlófűtés a nappaliban, konyhában, fürdőszobákban és előtérben
- műanyag nyílászárók és bejárati ajtó
- klíma a konyhában
A ház kialakítása praktikus és élhető:
- nappali + konyha-étkező
- 2 külön nyíló szoba
- 2 fürdőszoba WC-vel
- kamra
- előszoba
A kisebbik szoba elektromos panellel, a nagyobbik konvektorral fűthető.
A konyhából kilépve egy fedett teraszra jutunk, ami tökéletes lehet családi összejövetelekhez vagy egy nyugodt esti pihenéshez.
Az ingatlant elsősorban azoknak ajánlom, akik:
- Baján dolgoznak, de csendesebb környezetben szeretnének élni
- első családi otthont keresnek
- vidéki nyugalomra vágynak, kompromisszumok nélkül
- felújított házat keresnek nagyobb munkálatok nélkül
Fontos: a konyhabútor és a gépesítés nem képezi a vételár részét.
Ha szeretné megnézni személyesen is, keressen bizalommal!
Tulajdonságok
Családi ház
Gázkazán
1960
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 29 769 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
107 158 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.