+17 fotó
Hirdetéskód: 8588761
Frissítve: 11 hónapja
Csepreg eladó családi ház 3 szobás: 71,44 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 359 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
71,44 millió Ft
1,19 millió Ft/m²
199 000 Euro
3 316,67 Euro/m²
60 m²
2371 m²
3 szoba
Leírás
Ez a rendkívül érdekes ingatlan egy abszolút lenyűgöző környezetben található a Bene Hegyi-tó partján (H-9735 Csepreg), mindössze 20 percre az osztrák határtól, Rattersdorfnál!
A ház felosztása a következő:
Földszint kb. 35m²:
- Előszoba
- Fürdőszoba WC-vel
- Nappali/étkező
- Lépcsőház (hálószoba)
Pattér: kb. 25m², ebből kb. 12m² lakótér (ferde tető)
- 1. szoba
- 2. szoba
Melléképület: kb. 35m²
- Szerszámoskamra
- Tárolóhelyiség
- Gépkocsibeálló
Technológia:
- Fa szerkezet (padló és falak szigetelve)
- Dupla üvegezésű ablakok részleges rovarhálóval
- Fűtés: Fatüzelésű kályha infravörös panelekkel
- Biztonságos lakópark 24 órás megfigyeléssel
- Étterem a helyszínen
- Háziállatok megengedettek!
Költségek:
- Üzemeltetési költség: 1000 Ft/hó
- Egész éves üzemeltetés
- Áram és víz a fogyasztástól függően
Helyszín:
A csepregi Bene-hegyi-tónál található szabadidőközpont idilli menedékhely Vas megye szívében, az Alpok lábánál fekvő lankás dombok ölelésében. A tó 21,4 hektáros területet foglal el, és a Benetur Kft., egy családi vállalkozás üzemelteti, amely 2023 óta folyamatosan fejleszti és korszerűsíti a létesítményt.
Csepregen, amely kevesebb mint 1,5 km-re található a tótól, mindenféle vásárlási lehetőséget megtalál!
Összességében ez az egyedülálló ingatlan kivételesen csendes elhelyezkedésével ragyog, így egy igazi menedékhely, ahol azonnal elfelejtheti a mindennapi élet stresszét.
Várom érdeklődését, és bármikor elérhető vagyok bármilyen kérdés vagy megtekintési lehetőség esetén.