Eladó ház Csokonyavisonta 60 nm
Eladó ház Csokonyavisonta 60 nm
Eladó ház Csokonyavisonta 60 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 8954067
Referenciaszám: M326365
Frissítve: 1 hónapja

Csokonyavisonta eladó családi ház 2 szobás: 16,6 millió Ft

16,6 millió Ft
276,7 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
60 m²
Alapterület
2822 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Csokonyavisonta, Öreghegyen, kínálunk eladásra egy három ingatlanból álló zártkerti területet, ami csak egyben eladó. A két szomszédos telek egyikén található egy 40 m2-es lakható hétvégi ház, mely 2 szoba, nappali-konyha, és fürdő-wc helységekből áll. A nappaliból egy lépcső vezet a tetőtérbe, ami beépítésre vár. A ház fűtéséről egy cserépkályha gondoskodik, ami mindkét szobába benyúlik. Az épületből kilépve egy fedett teraszra érünk, ahonnét pár lépesre egy búbos kemence kapott helyet. Ez a terület 1078 m2 nagyságú, több termő gyümölcsfa található rajta. A második telken, ami 862 m2 -es, egy 30 m2-es gazdasági épület áll, mely szerszámtárolóként és pinceként funkcionál. A harmadik telek, az előbbiekkel átellenben fekszik ,szőlő és veteményesként van hasznosítva, 882 m2 nagyságú. A terület kiválóan alkalmas gazdálkodásra és egyben kikapcsolódásra is. A gyógyvízéről híres fürdő alig 1km-re található. Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal az -OTP Ingatlanpont ajánlásával.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújítandó
Fűtés:
Cserépkályha
Építés éve:
2006
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
félkomfortosvilágos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Tóth Mariann
Kaposvár Honvéd utca 19 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 70 240 1

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 56 032 Ft
Második évtől
71 439 Ft