+17 fotó
Hirdetéskód: 8956720
Referenciaszám: 139
Feltöltve: 1 hónapja
Csorvás eladó családi ház 2 szobás: 16,5 millió Ft
16,5 millió Ft
235,7 ezer Ft/m²
70 m²
450 m²
2 szoba
Polgári elegancia és otthonos nyugalom Csorváson!
Szeretne egy olyan otthont, ahol a tágas terek és a fény dominál? Csorvás szívében eladóvá vált egy 70 nm-es, azonnal költözhető polgári típusú ház, amely csak arra vár, hogy megtöltse élettel!
Miért érdemes ezt választania?
Tágas terek: 2 hatalmas utcai szoba és világos helyiségek.
Kényelmes elrendezés: Konyha, fürdőszoba, kamra és közlekedő biztosítja a komfortot.
Gazdaságos fűtés: Központi fűtésrendszer, amely gázról és vegyestüzelésű kazánról is működtethető – Ön dönt!
Rendezett udvar: A 450 nm-es telken garázs, tároló és egy kiváló állapotú alsókonyha is található.
Irányár: 16,5 millió Ft
Ne szalassza el ezt a remek lehetőséget, hívjon bizalommal, és nézzük meg együtt!
Nagy Klára – A Te ingatlanosod
Tel: 06 70 802 5883
Tulajdonságok
Családi ház
1
Átlagos
Gáz (konvektor)
1932
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
NP
Nagy Péter László e.v. Az iroda összes hirdetése
+36 70 802 5
Hitelkalkulátor
Második évtől
71 008 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
NP
Nagy Péter László e.v. Az iroda összes hirdetése
+36 70 802 5
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
NP
Nagy Péter László e.v. Az iroda összes hirdetése