Eladó ház Debrecen, Belváros 240 nm
Eladó ház Debrecen, Belváros 240 nm
Eladó ház Debrecen, Belváros 240 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 9013896
Referenciaszám: H518042
Feltöltve: ma

Debrecen eladó családi ház 5 szobás: 194 millió Ft

194 millió Ft
808,3 ezer Ft/m²
240 m²
Alapterület
483 m²
Telek
5 szoba
Szobák száma
Debrecen egyik legértékesebb belvárosi lokációjában, a Fórum Debrecen közvetlen közelében eladó egy kivételes adottságú, nagypolgári stílusú ingatlan. Az ingatlan ideális választás lehet: cégközpontnak ügyvédi vagy pénzügyi irodának magánklinikának bemutatóteremnek prémium üzlethelyiségnek vendéglátó vagy szálláshely-fejlesztéshez befektetésnek Főbb paraméterek: - 240 m² lakótér - 100 m² pince - 438 m² telek - 5 szoba - 2 konyha - 3 fürdőszoba - 2 terasz - dupla garázs - 3,7 m belmagasság - 80% beépíthetőség - 16 m maximális építménymagasság A jelenlegi kialakítás több funkció egyidejű működtetésére is alkalmas. A pince és a lakószint külön üzleti célra is hasznosítható. A nagypolgári hangulat, a frekventált elhelyezkedés és a fejlesztési potenciál ritka lehetőség Debrecen belvárosában. Az utcai homlokzat műemléki védelem alatt áll, felújítására pályázati támogatás igényelhető. További információért keressen bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1909
Terasz:
27,7 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornagarázsgázjó beosztásújó közlekedésűkomfortospinceteraszvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Lévai Edina
Debrecen - Széchenyi utca
Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 654 829 Ft
Második évtől
834 888 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%