Eladó ház Debrecen, Csapókert 130 nm
Eladó ház Debrecen, Csapókert 130 nm
Eladó ház Debrecen, Csapókert 130 nm
+14 fotó
Hirdetéskód: 9003743
Feltöltve: 3 napja

Debrecen eladó családi ház 2+2 fél szobás: 65 millió Ft

65 millió Ft
500 ezer Ft/m²
130 m²
Alapterület
706 m²
Telek
2+2 fél szoba
Szobák száma
Kedves Érdeklődő! Debrecen, Csapókert városrészében, a Malvin utcában kínálom megvételre ezt a 120 nm-es családi házat, 706 nm-es telken. Ajánlom több generáció együttélésére, kisebb vállalkozás üzemeltetésére, a ház adottságait tekintve albérletbe két családnak kiadható. Az ingatlan fő épülete utcára néző, két szoba, előszoba, közlekedő, konyha, fürdőszoba elosztású. Hozzáépített lakóegység két bejáratú, elosztása hasonló az elsőjéhez, két szoba mellett, konyha, fürdőszoba adott, alatta betonozott pince. Rendelkezésre áll továbbá még egy gépjármű parkolását biztosító garázs, amely előtt több gépjármű beállása is lehetséges a zárt udvarban. A stabil szerkezetű, masszív családi ház egy része szigetelt, műanyag, redőnyös nyílászárós, beton alapon, tégla falazattal épült, cserép fedéssel, falai szárazak, tetőszerkezete hibátlan. Fűtése gáz, radiátorokon keresztül. A ház felújítást igényel, ezt követően csodálatos otthona lehet családja számára. Ez a környék egyik közkedvelt része a városnak, biztonságos, csendes, jóravaló szomszédokkal. Kitűnő választás, jó befektetés ez az ingatlan, hiszen két lakás üzemeltetésére is megnyílik a lehetőség. Keressen bizalommal, hívjon, nézze meg, legyen az Öné mielőbb!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Építés éve:
1966
Terasz:
6 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Napelem:
Van
Átlagos rezsiköltség:
30 000 Ft/hó