Eladó ház Debrecen, Falóger 117 nm
Eladó ház Debrecen, Falóger 117 nm
Eladó ház Debrecen, Falóger 117 nm
+12 fotó
Hirdetéskód: 9013975
Referenciaszám: H514531
Feltöltve: ma

Debrecen eladó családi ház 3 szobás: 129,9 millió Ft

129,9 millió Ft
1,11 millió Ft/m²
117 m²
Alapterület
674 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Debrecen egyik nyugodt, családbarát részén, a Falóger városrészben eladó egy kiváló elrendezésű, jó állapotú családi ház gondozott, tágas kerttel. A 107 m²-es ingatlan nappali + 2 szobás kialakítású, világos és kényelmes terekkel. Az 1986-ban épült ház beton alapra, tégla falazattal készült, amelyet 2003-ban tovább bővítettek. Az otthon kívülről 5 cm-es szigetelést kapott. Főbb jellemzők: - nappali + 2 szoba - 107 m² lakótér - 30 m²-es beépíthető tetőtér - különálló 30 m²-es garázs - 10 m²-es tároló - gáz-cirkó fűtés - hangulatos kandalló - rendezett, nagyméretű kert - riasztórendszer Az ingatlan könnyedén nappali + 3 szobássá alakítható, így nagyobb család számára is ideális választás lehet. A környék csendes, biztonságos és kiváló infrastruktúrával rendelkezik. A közelben buszmegállók, üzletek és minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető. Ez az ingatlan tökéletes választás lehet mindazok számára, akik nyugodt kertvárosi környezetben keresnek kényelmes, bővíthető otthont Debrecenben. További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
2
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1986
Terasz:
20 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornacsendesgarázsgázhőszigeteltjó beosztásújó közlekedésűkamrakandallókertkomfortosriasztószigeteltteraszvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Lévai Edina
Debrecen - Széchenyi utca
Az iroda összes hirdetése