Hirdetéskód: 8835676
Frissítve: 4 hónapja
Debrecen eladó családi ház 5+2 fél szobás: 175 millió Ft
175 millió Ft
720,2 ezer Ft/m²
243 m²
1440 m²
5+2 fél szoba
Családi ház üzlettel raktárral
Debrecen Veres Péter utca elején telephelynek, bemutatóteremnek alkalmas raktárépület, üzlethelyiség, kialakítható irodákkal ELADÓ! Az épület átalakítható társas háznak is!
1997-ben épült családi ház a Veres Péter utca elején, 100 nm-es utcára nyíló üzlethelyiséggel, 190 nm-es raktárral, irodáknak kialakítható 126 nm-es lakórésszel eladó!
Cégeknek, befektetőknek is kiváló lehetőség, hiszen a közelben tüzép, kertészet és több vállalkozás telephelye is megtalálható a város egyik legdinamikusabban fejlődő részén.
A telek 1480 nm-es, karban tartott, a hátsó részre egy külön bejáratú 190 nm-es, 4 méteres belmagasságú ,engedéllyel rendelkező raktár, műhely felépítmény került, amely ipari árammal, hűtőkamrával, fűtéssel , szociális helyiséggel, külön mérőórákkal rendelkezik.
A családi ház rész 126 nm-es lakótérrel, 100 nm-es üzlethelyiséggel + 20 nm-es fűtött garázst tartalmaz. A lakótérben helyet kapott 4 szoba+ amerikai konyhás nappali+ kamra+ fürdőszoba, gardrób, külön w.c, mosókonyha. Elrendezése praktikus, tágas helyiségek, szobái külön nyílóak. Fűtése gázcirkó, padló és radiátor hőleadókkal. A villany és vízhálózat a mai elvárásoknak megfelelő, 3 fázis bevezetve.
Az alsó szint átalakítás nélkül is kiválóan alkalmas kereskedelmi célokra, amely hátsó kijárással is rendelkezik a raktárépület felé. Önálló közmű órákkal rendelkeznek és saját bejárattal. Gépkocsi számára 3 beállási lehetőség is van. Az utcafrontján 1 kis és 2 nagy elektromos kapu található,további egy nem elektromos kiskapu és nagykapu, így a személy-és teherautók udvarra való ki és beállása is megoldott.
Az ingatlan szép állapotú, jól karbantartott, tehermentes tulajdonostól eladó!
További kérdés esetén keressenek bizalommal! Ingatlanosok kérem, ne hívjanak!
Tulajdonságok
Családi ház
2
Jó állapotú
Gázkazán
1997
16 m²
Nem adta meg a hirdető
Nincs
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 913 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
753 120 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 913 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 913 4
Hasonló eladó ingatlanok Gerébytelep városrészben
Frissítve: 4 napja
20
169 millió Ft 422,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Debrecen, Gerébytelep
Frissítve: 21 napja
15
170 millió Ft 1,04 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Debrecen, Józsa
Frissítve: 7 napja
20
159,9 millió Ft 981 ezer Ft/m²
Eladó egyéb ház, Debrecen

Fedezd fel a