+15 fotó
Hirdetéskód: 8950780
Frissítve: 1 hónapja
Debrecen eladó családi ház 3 szobás: 94,9 millió Ft
94,9 millió Ft
571,7 ezer Ft/m²
166 m²
1380 m²
3 szoba
Debrecen-Felsőjózsán tágas, masszív családi ház 1380nm-es telekkel!
Debrecen-Felsőjózsa csendes, átmenő forgalomtól mentes, egyirányú széles utcájában, (frissen aszfaltozott) kínálok megvételre egy kiváló szerkezeti állapotú, élhető világos nagy terekkel rendelkező, körbenapozott 166 nm-es családi házat, amelyhez 1380 nm-es, rendezett telek tartozik.
Ez az ingatlan ideális választás lehet nagycsaládosoknak, több generáció együttélésére, vagy akár otthonról dolgozóknak / vállalkozásra is.
Főbb jellemzők
Lakótér: 146 nm + 14 nm pince + 20 nm garázs
Alsó szint:
- tágas nappali / nagyszoba
- étkező - konyha
- spájz
- különálló 9 nm-es dolgozószoba
- közlekedő, lépcsőtér
- zuhanyzó + WC
- 20 nm-es garázs
- pincelejárat
Emelet:
- 2 nagy méretű szoba
- fürdőszoba + külön WC
- mosókonyha
- társalgó, amelyből fedett, nagy terasz nyílik
- erkély az egyik szobából
Pince 14 nm-es, melyben megtalálható a vegyes tüzelésű kazán.
Műszaki tartalom
- beton alap, B30-as tégla falazat
- beton gerendás, beton kefnis födém
- 1999-ban új tetőszerkezet, betoncserép fedéssel
- gázkazán + vegyes tüzelésű kazán
- 3 fázis (ipari áram)
- teljes közmű
Statikailag és szerkezetileg kiváló állapot, ami ma már ritkaság ebben a kategóriában.
Telek és környezet
- 1380 nm-es, széles utcafrontú telek
- rendezett kert, beállt gyümölcsfákkal
- nyugodt, családbarát környezet
Buszmegálló és bolt ~200 méterre
Autópálya felhajtó ~2,5 km
Az alaprajz tájékoztató jellegű!
Az ingatlan tehermentes, rövid időn belül birtokba vehető.
További kérdéssel, megtekintéssel forduljon hozzám bizalommal.
Tulajdonságok
Családi ház
3
Jó állapotú
Gázkazán
1978
4 m²
9 m²
E
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
BlackWood Ingatlaniroda Az iroda összes hirdetése
+36 20 549 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
408 406 Ft A 13. hónaptól