Eladó ház Debrecen, Tégláskert 55 nm
Eladó ház Debrecen, Tégláskert 55 nm
Eladó ház Debrecen, Tégláskert 55 nm
+11 fotó
Hirdetéskód: 8855532
Referenciaszám: 124310
Frissítve: 1 hónapja

Debrecen eladó családi ház 3 szobás: 72 millió Ft

72 millió Ft
1,31 millió Ft/m²
55 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
Eladó családi ház Debrecen Tégláskert városrészében Debrecen kedvelt, csendes részén, a Tégláskertben eladó egy 613 m²-es telken elhelyezkedő, 55 m²-es, tégla falazatú családi ház. Az ingatlan 5 cm-es szigeteléssel rendelkezik, tetőfedése cserepes lemez, amely hosszú távon is megbízható megoldást biztosít. A főépületben található: -nappali + konyha -1 + 1 fél szoba -előszoba -fürdőszoba A telken egy különálló melléképület is helyet kapott, amelyben: -12 m²-es nyári konyha -kamra -garázs A környék ,nyugodt, mégis jól megközelíthető, ideális választás lehet saját célra vagy befektetésnek egyaránt. Ref.szám: 124310 ***** Family home for sale in the Tégláskert neighborhood of Debrecen In the popular, quiet neighborhood of Tégláskert in Debrecen, a 55 m² brick-built family home situated on a 613 m² lot is for sale. The property features 5 cm of insulation and a tile roof, providing a reliable long-term solution. The main building includes: -living room + kitchen -1 bedroom + 1 half-room -entryway -bathroom The lot also features a separate outbuilding, which includes: -a 12 m² summer kitchen -a pantry -a garage The neighborhood is quiet yet easily accessible, making it an ideal choice for both personal use and as an investment. Ref. No.: 124310