Eladó ház Debrecen 50 nm
Eladó ház Debrecen 50 nm
Eladó ház Debrecen 50 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 8319145
Referenciaszám: 325926
Frissítve: 2 napja

Debrecen eladó családi ház 2 szobás: 21 millió Ft

21 millió Ft
420 ezer Ft/m²
50 m²
Alapterület
900 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Eladó 2 szobás zártkerti ingatlan Debrecen–Szikigyakorban. Eladó Debrecen külterületén eladó egy 50 m²-es téglaépítésű ház, GAZDASÁGI ÉPÜLET 900 m²-es telken. Főbb jellemzők: - 50 m²-es, klasszikus elrendezésű ház. - Cserépkályhás fűtés. - Villany bevezetve. Víz, gáz, csatorna nincs. - Saját fúrt kútról történik a víz ellátás. - Inverteres klíma. Telek: - 900 m² terület, parkosítva. - Melléképület: tároló, garázs. - Több autó beállási lehetőség az udvaron. Hétvégi háznak vagy állandó lakhatásra is alkalmas, engedéllyel épült épület. Az energetikai tanúsítvány jelenleg nem áll rendelkezésre. Irányár: 21 M Ft Érdeklődni telefonon: 06 70 944 9799 ingatlanvirag.hu

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
2
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Egyéb
Építés éve:
1985
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
garázsösszkomfortosterasz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 944 9

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 70 884 Ft
Második évtől
90 374 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.