Eladó ház Debrecen 35 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8979459
Frissítve: 9 napja

Debrecen eladó családi ház 1+1 fél szobás: 24 millió Ft

24 millió Ft
685,7 ezer Ft/m²
35 m²
Alapterület
278 m²
Telek
1+1 fél szoba
Szobák száma
Debrecen-Bánk lakható téglából épült ház 35²nm es nappali konyhás kis szobás összkomfortos, viz van hidroforral működik villany van a gáz az udvarba 278²nm es telekkel utcai világítás van ,30 as bussz meg buszmegállótól 10 perc séta ! Orvosi rendelö, iskola bölcsi , bolt biopatika közeli központba van ! Irány ár ; 24M érd; tel 20 548 2555 !

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Elektromos
Építés éve:
1976
Energetikai besorolás:
A+++
Napelem:
Nincs
Átlagos rezsiköltség:
25 000 Ft/hó
alacsony közös költségbútorozatlancsatornacsendesgázhőszigeteltinternetkamraklímakocsibeállóösszkomfortosszigeteltvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

KK
Kissné Komódi Anikó
+36 20 548 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 81 010 Ft
Második évtől
103 285 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

KK
Kissné Komódi Anikó
+36 20 548 2

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel