Eladó ház Debrecen, Fekete István utca 169 nm
Eladó ház Debrecen, Fekete István utca 169 nm
Eladó ház Debrecen, Fekete István utca 169 nm
+15 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 8996768
Referenciaszám: HZ088185
Frissítve: 8 napja

Debrecen eladó családi ház 4 szobás: 149,99 millió Ft

149,99 millió Ft
887,5 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
169 m²
Alapterület
686 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Debrecen-Pallag 2020-ban épült, nappali + 4 szobás ikerház eladó Debrecen-Pallag csendes, jól megközelíthető részén kínálok megvételre egy 2020-ban épült ikerház egyik felét. Az ingatlan tágas, családi igényekhez igazított elrendezésű: nappali + 4 szoba beépített tetőtér A házhoz tartozó telek mérete: 686 m². Műszaki tartalom: 30-as tégla falazat 15 cm külső hőszigetelés elektromos fűtés, padlófűtéssel gáz az utcában 23 m²-es garázs 23 m²-es fedett terasz Az ingatlan korszerű kialakítású, a beépített tetőtérnek köszönhetően nagyobb család számára is kényelmes életteret biztosít. Külön lehetőség: Az ikerház másik fele is eladó (nappali + 2 szoba, beépíthető tetőtérrel), így a két ingatlan együtt két generáció együttélésére is ideális. Pallag nyugodt, zöldövezeti környezete miatt kiváló választás mind saját célra, mind befektetésnek. Érdeklődés esetén keressen bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Fűtés:
Elektromos
Építés éve:
2020