Eladó ház Derekegyház 96 nm
Eladó ház Derekegyház 96 nm
Eladó ház Derekegyház 96 nm
+17 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9021724
Referenciaszám: M330057
Feltöltve: ma

Derekegyház eladó családi ház 2+1 fél szobás: 35 millió Ft

35 millió Ft
364,6 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
96 m²
Alapterület
1134 m²
Telek
2+1 fél szoba
Szobák száma
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Csak az Otp Ingatlanpontnál!!! Eladó Derekegyházán egy kiváló állapotú, 96 m2-es családi ház 1134 m2-es telken, csendes, nyugodt környezetben. A főéület 77m2-es, és ehhez tartozó bővítmény 19m2-es. Az ingatlan 2,5 szobás, az elmúlt években számos felújításon esett át. Megújult a villanyhálózat, a nyílászárók és a fűtési rendszer is. A fűtést gáz kombi kazán, valamint vegyes tüzelésű kazán biztosítja. A szobák laminált padló burkolatot kaptak, a többi helyiség hidegburkolatos, a fürdőszobában padlófűtés található. A ház kívül-belül kiváló állapotú. A homlokzat 10 cm-es szigetelést és nemesvakolatot kapott, a padlás szintén szigetelt, a tető cserépfedésű. Az udvar rendezett, több melléképület is rendelkezésre áll: egy nagy méretű, 25 m2-es garázs, 14m2-es műhely és 19m2, és 20m2-es tárolók tartoznak az ingatlanhoz. A távirányítós elektromos nagykapu kényelmes bejutást biztosít. Az udvaron fúrt kút található, valamint számos termő gyümölcsfa és növény: szilva, barack, cseresznye, alma, szőlő, málna, dió és füge is megtalálható. A bejárat előtt fedett terasz teszi még hangulatosabbá az otthont. Az ingatlan teljes közműves és tehermentes. A környék családbarát, iskola, óvoda és bolt a szomszédos utcákban elérhető. Derekegyház kellemes, nyugodt kistelepülés Szentes közelében, rendszeres tömegközlekedéssel. Szentesi lakásbeszámítás 2. emeletig értékegyeztetéssel lehetséges. Hitelre az ingatlan nem alkalmas, ezért készpénzes vevők jelentkezését várjuk. Irodáink: Szentes Petőfi u.12., Csongrád Fő utca 54.