+8 fotó
Hirdetéskód: 8998376
Referenciaszám: H348197
Feltöltve: 7 napja
Detk eladó családi ház 2 szobás: 17,9 millió Ft
17,9 millió Ft
325,5 ezer Ft/m²
55 m²
2158 m²
2 szoba
Eladó ház a Mátrához közel, akár hétvégi háznak is!
Heves vármegye, Detk településén eladásra kínálok egy 55 nm-es, VEGYES ÉPÍTÉSŰ, TEHERMENTES családi házat! A ház egy része téglából, a másik fele pedig vályogból épült. Az ingatlanban jelenleg nincs fűtés, a gáz csonkja az udvarban található. A villany a villanyóráig van bevezetve, a víz és a csatornahálózat azonban teljesen új.
Az építmény folyamatos felújítás alatt áll:
- Új az aljzatbeton és vakolás.
- A tető héjazata és a tégla cserélve lett, 15 cm-es üveggyapot szigetelést kapott.
- A villanyhálózat 3*20 Amperrel lett ellátva.
- A ház 15 cm-es külső szigetelést kapott, a további vakolást is tartalmazza az ár.
A ház mögött egy nagyobb méretű tárolóhelyiség helyezkedik el, amely lakórésznek is átalakítható. A 2158 nm-es telken belül több termő gyümölcsfa is van. Az autó parkolása az udvarban megoldott, de garázs kialakítására is van lehetőség a tágas udvaron. Az ingatlan FELÚJÍTANDÓ, de előnye, hogy az új lakó saját elképzelése szerint alakíthatja tovább, vagy megegyezés fejében az eladó a vevő igénye alapján folytatja a további munkálatokat. A ház a település csendes, kiesőbb részén fekszik, jó szomszédokkal körbevéve. További előnye a Mátra közelsége, így akár hétvégi háznak vagy vállalkozások számára is tökéletes lehet. CSAK KÉSZPÉNZES VEVŐINKNEK AJÁNLJUK!
Tulajdonságok
Családi ház
1
Felújítandó
1965
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 525 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
77 033 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.