+17 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9017054
Referenciaszám: M329553
Feltöltve: ma
Diósd eladó családi ház 4 szobás: 229,8 millió Ft
229,8 millió Ft
1,37 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
202 m²
387 m²
4 szoba

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
A méltán népszerű Diósdliget csendes kis utcájában simul a tájba ez a 2020-ban épült modern családi ház. A tulajdonosok maguknak építették, beletettek minden fontosat: 15cm külső szigetelés, borovi fenyő ablakok, hőszivattyús menyezet és padlófűtés, alumínium redőnyök, épített kandalló, porszórt korcolt alumínium tetőfedés, stb. A magas minőségű anyagoknak és a profi kivitelezésnek is köszönhetően a ház rezsije rendkívül kedvező.
Az utcafrontról az előszobán át a tágas, csupa napfény amerikai konyhás nappaliba jutunk, innen nyílik a teljes ház szélességű terasz. Ezen a szinten van még egy hálószoba (kijárattal a teraszra), fürdő, WC, kamra. A hálószobák a lenti (kert) szinten vannak, hangulatos társalgóból nyílnak. Ezen a szinten is van egy fürdő, valamint háztartási helység, gardrob. A társalgóból nyíló földszinti terasz kapcsolja össze a kerttel ezt a szintet.
Az ápolt kert ideális gyermekes családoknak éppúgy, mint baráti összejövetelekhez. A teraszokon van hely a grillezésre, a reggeli kávézásra (madárcsicsergést hallgatva), vagy egy kellemes esti borozgatásra.
Az utcafronton 2 autó részére beálló található.
Finom, egyedi megoldások harmonikus összhangja teszi otthonossá a házat. Az igazi hangulatát, légkörét személyesen érdemes megismerni mielőbb!
Tulajdonságok
Családi ház
2
Újszerű
2020
20 m²
20 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 380 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
988 954 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 380 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 380 8
Hasonló eladó ingatlanok Diósdon
Frissítve: 21 napja
10
229 millió Ft 1,1 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Diósd

Frissítve: 1 hónapja
19
219 millió Ft 1,06 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Diósd

Frissítve: 21 napja
12
229 millió Ft 1,1 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Diósd

Fedezd fel a