+11 fotó
Hirdetéskód: 8352578
Frissítve: 5 hónapja
Dombóvár eladó családi ház 4 szobás: 26 millió Ft
26 millió Ft
236,4 ezer Ft/m²
110 m²
170 m²
4 szoba
CSERE INGATLAN! VÁROSKÖZPONT, 2 GENERÁCIÓS CSALÁDI HÁZ
Nem csak eladó! Cserelehetőség kisebb házra, értékegyeztetéssel! Nagy ház, kicsi telekkel! Ideális választás azok számára, akik nem szeretnének nagy területet rendezni, de mégis részesülni szeretnének a családi ház adta előnyökből! - Dombóvár városközponti részén, csendes környéken megvételre kínálok egy 2 szintes, tágas belmagassággal rendelkező szigetelt és ablakcserélt családi házat!
Az ingatlan 110 nm-es, villanyfűtéssel rendelkezik. Az elmúlt években folyamatos felújításon esett át, mely kitért villany- és vízvezetékek cseréjére, valamint a nyílászárók cseréjére. A ház elosztása: alsó szinten található egy 22 m²-es garázs, szoba vagy iroda, mely opcionális... Az emeleten található 3 lakószoba, fedett veranda, közlekedő, konyha, kamra, fürdő, wc.
Közintézmények, iskola - óvoda, boltok, orvos, gyógyszertár, tömegközlekedés 2-3 perces gyaloglásnyira található.
Közművek: víz, villany, szennyvíz, gáz pedig az utcában. Az ingatlan per, teher és igénymentes, 2 hónapon belül költözhető.
Csok plusz, hitel egyaránt igényelhető, melynek ügyintézésében díjmentesen segítséget nyújtok.
A díjmentes kalkulációért keressen telefonon!
Az ingatlant az eladó cserére is ajánlja értékegyeztetéssel!
Akár hétvégén is állok ügyfeleim rendelkezésére!
Tulajdonságok
Családi ház
2
Felújított
Elektromos
1970
12 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Független Profi Ingatlan-tanácsadó Az iroda összes hirdetése
+36 30 391 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
111 892 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.