Hirdetéskód: 9005749
Feltöltve: 1 napja
Dombóvár eladó családi ház 3 szobás: 39 millió Ft
39 millió Ft
469,9 ezer Ft/m²
83 m²
407 m²
3 szoba
Felújított családi ház
Eladó felujított családi ház Dombóváron!
Az ingatlan Dombóvár központjához közel helyezkedik el.
Azonnal költözhető állapotú!
Felujítás során cserélve lettek az ablakok, az utca fronti ablakokra felszerelésre kerültek redőnyök.
A ház kapott külső hőszigetelést is. (8cm)
Kiépítésre került egy vegyes tüzelésű fűtés rendszer (kazán-radiátorok).
Kapott új burkolatot az összes járófelület, illetve újra lett csempézve a fürdőszoba is. Vízvezetékek is cserélve lettek.
A mennyezet kapott egy gipszkarton álmennyezetet, falak glettelve, festve vannak.
Új villamos hálózat lett kiépítve, új kapcsolók, konnektorok lettek kiépítve.
Illetve a tető is felujításra került.
A ház azonnal költözhető, további felujítást nem igényel!
Belső kialakítása megfelel a modern elvárásoknak, 3 külön nyíló szobával rendelkezik plusz egy nappali-konyhával, előtérrel, fürdővel.
Az ingatlan mérete:
Bruttó:115nm, nettó 83nm alapterületű. Plusz a bejáratnál található egy 8nm méretű fedett terasz.3 db hűtő-fűtő klima .
Az udvar nem túl nagy, de pont ideális egy kerti sütögető illetve egy garázs kialakítasához.
Tulajdonságok
1
1960
8 m²
E
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
BL
bukszár lászló
+36 20 359 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
167 838 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
BL
bukszár lászló
+36 20 359 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
BL
bukszár lászló
+36 20 359 6