Eladó ház Dunaharaszti 85 nm
Eladó ház Dunaharaszti 85 nm
Eladó ház Dunaharaszti 85 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 9005656
Referenciaszám: 107004313
Feltöltve: 2 napja

Dunaharaszti eladó családi ház 3 szobás: 44,99 millió Ft

44,99 millió Ft
529,3 ezer Ft/m²
85 m²
Alapterület
474 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Dunaharasztin Alsóvárosi részen eladó 85nm családi ház 474nm telken. Az épület teljes körűen felújítandó vagy bontandó. az utcafront 12m alatti szélességgel bír. A ház vegyes falazatú (tégla, vályog) fűtése gázkonvektror Az ingatlan két részből áll. 1. épületrész 2 szoba, konyha étkező, fürdő, kamra 2. épületrész komfort nélküli szoba , konyha étkező, kamra Telken további melléképületek találhatóak. Jelenleg hagyatéki eljárás alatt. (foglalózás lehetséges) Birtokba vétel 2-3 hónap Az AI által készített képekkel az ingatlan hangulatának és lehetőségeinek bemutatását segítjük.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1

Az iroda összes hirdetése
+36 70 391 1

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 151 859 Ft
Második évtől
193 616 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.