Eladó ház Dunaharaszti 43 nm
Eladó ház Dunaharaszti 43 nm
Eladó ház Dunaharaszti 43 nm
+10 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9009890
Referenciaszám: H518262
Feltöltve: ma

Dunaharaszti eladó családi ház 3 szobás: 41,9 millió Ft

41,9 millió Ft
974,4 ezer Ft/m²
43 m²
Alapterület
659 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Dinamikusan fejlődő Dunaharaszti csendes utcájában eladó egy 659 m²-es telken fekvő családi ház, amely szolgalmi úton közelíthető meg. Az ingatlan a tulajdoni lapon gazdasági épületként szerepel, ezért banki hitel jelenleg nem igényelhető rá. Az ingatlan főbb előnyei: napfényes, nagy méretű telek beépíthető tetőtér pince fúrt kút biztosítja a vízellátást szerelőaknás garázs, amely igény esetén akár lakássá is alakítható több melléképület kertészkedésre, növénytermesztésre is ideális telek Az épület ytongból és téglából épült. Jelenlegi elosztása: * amerikai konyhás nappali * hálószoba * közlekedő * gardrób * fürdőszoba Fűtés és műszaki tartalom: * jelenleg hűtő-fűtő klíma biztosítja a fűtést * radiátoros rendszer kiépítve * az előszobában és a fürdőben padlófűtés kialakítva * vegyes tüzelésű kazán rendelkezésre áll * gázkazán jelenleg nincs Közművek: villany bekötve csatorna az utcában elérhető A kert mérete és adottságai kiváló lehetőséget biztosítanak akár önellátó kert kialakítására, pihenőkertre vagy további fejlesztésekre is. Csendes környezet, mégis gyorsan fejlődő lokáció — remek választás azok számára, akik nyugodt környezetben keresnek nagy telekkel rendelkező ingatlant. További információért és megtekintésért keressen bizalommal!