Hirdetéskód: 8705562
Frissítve: 2 hónapja
Dunapataj eladó családi ház 2 szobás: 21,9 millió Ft
21,9 millió Ft
254,7 ezer Ft/m²
86 m²
1344 m²
2 szoba
Bem József utca Dunapataj 19
A ház 86 nm,dupla telken áll, Falazata vályog, beton alapon.
A telek 1344nm méreténél fogva beépíthető tetszés szerint.
A kocsibeálló 4,60 x 6m, a Zrinyi utca felől közelíthető meg.
Az udvar délkeleti, fekvésű a két szoba ablakai nyugat fele néznek.
Csendes kőrnyezet, a központ kb 5-6 perc gyalog.
Bizonyos munkákrá van szükség, ezért az árat már úgy határoztam meg.
Ingatlan álapota : jó állapotú
Épitési éve: 1949
Légkondicionaló: nincs
A kadálymentesitett: nem
Zuhanyzó és WC: egy helyiségben de nincs befelyezve
Kilátás: két utcára
Tetőtér: nincs beépítve
Pince: nincs
Fűtés: 3 gázkonvektor 1 cserépkályha
www.eladohaz-dunapataj.com
Tulajdonságok
Családi ház
1
Jó állapotú
Gáz (konvektor)
1949
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 559 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
94 248 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 559 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 559 8