+17 fotó
Hirdetéskód: 8267668
Referenciaszám: HZ044035-4427743
Frissítve: 12 napja
Dunaszekcső eladó családi ház 9 szobás: 126,64 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
126,64 millió Ft
294,5 ezer Ft/m²
346 000 Euro
804,65 Euro/m²
430 m²
2377 m²
9 szoba
Eladó ház, Dunaszekcső
Panzió és apartmanház eladó a Duna-part közelében.Dunaszekcsőn a főút mellett eladó ez a hangulatos Panzió. A Duna-parti falu szabadstrandja és kompjárata miatt is közkedvelt. Jól megközelíthető hiszen az autópálya is 15 km-re van, legközelebbi város Mohács vagy Bátaszék. A dél baranyai régióban a villányi és a szekszárdi borvidékhez közel található. A jelenleg is működő kitűnő állapotú ingatlan sok lehetőséget rejt. Több épületegyüttesből áll.
PANZIÓ 265M2:
Földszint:- Recepció, étkező, meleg konyha és a kiszolgálóhelyiségek találhatóak ezen a szinten és az udvar felé tágas teraszon étkezhetnek a vendégek.
Szuterén szint:Kazánház, mosókonyha, barkácshelyiség és konyhai előkészítő helyiségek tárolók találhatóak.
Tetőtér:3 szoba, tágas fürdővel.Apartmanházban 120M2-en 3 lakrész található ahol külön terasza van mindegyik apartmannak.A panzió és az apartmanok is kitűnő állapotban vannak, mind a burkolatok, mind a felszereltségük kiváló. Tégla építésű, szigetelt épületek.
Az udvarban, pince, klubhelyiség, fedett terasz várja a pihenni vágyókat. A kert teraszos kialakítású, különleges, gondozott növényekkel kellemes hangulatot biztosítanak.
Ajánlom házkeresőknek, akik akár a panzió földszintjén kialakíthatnak maguknak egy lakást és a panziót üzleti célra hasznosíthatják. A most is jól működő panzió jó befektetés lehet új tulajdonosának.
A vételár tartalmazza az éttermi felszereltségű konyha és a helyiségekben lévő teljes berendezést.
Ha megtetszett hívjon, várom önt egy kávéra a panzió teraszán!