Eladó ház Dunaújváros, Újtelep, Gőzmalom utca 123 nm
Eladó ház Dunaújváros, Újtelep, Gőzmalom utca 123 nm
Eladó ház Dunaújváros, Újtelep, Gőzmalom utca 123 nm
+10 fotó
Hirdetéskód: 9009417
Feltöltve: ma

Dunaújváros eladó családi ház 4 szobás: 107,9 millió Ft

107,9 millió Ft
877,2 ezer Ft/m²
123 m²
Alapterület
350 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Dunaújváros egyik legkedveltebb részén felújított családi ház eladó! Az ingatlan folyamatosan karbantartották, szépítgették.Mind műszakilag és esztétikailag egyaránt kiváló állapotú. Fűtésrendszert ,melegvizet gázkazán biztosítja.A ház kellemes hőmérsékletét két darab hűtő-fűtő klíma szolgálja. Kialakítását tekintve: -Előszoba -Nappali konyha étkezővel -Négy külön nyíló, különböző méretű szoba -Két fürdőszoba -Két WC Igazán hangulatos kertkapcsolati terasz. Udvar szintén nagyon rendezett, szépen karbantartott,pont jó méretű. Elhelyezkedésének köszönhetően még a belváros is könnyedén elérhető. Többféle üzlet,bolt,szintén gyalogtávra található. Igazán jó hangulatú, szép családi ház. További információkért keressen elérhetőségeimen!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Gázkazán
Terasz:
15 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Papp Andrea
Partneringatlanreferens
Az iroda összes hirdetése
+36 70 604 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 364 206 Ft
Második évtől
464 352 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.