+17 fotó
Hirdetéskód: 9009059
Referenciaszám: 401900
Feltöltve: ma
Ecser eladó családi ház 1 szobás: 49,5 millió Ft
49,5 millió Ft
1,34 millió Ft/m²
37 m²
2030 m²
1 szoba
Hatalmas telekkel kisebb ház Ecseren!
Bővíthető családi ház Ecseren!
Ecser külterületén jelenleg 37nm-es, 1 szobás családi ház vált eladóvá 2030nm-es telekkel! Természetesen bővíthető a hasznos alapterület.
Tökéletes választás állandó lakhatásra de akár nyaralónak is megállja a helyét Budapest közelségének köszönhetően!
A 2030nm-es telek remek lehetőséget biztosít állattartásra, növénytermesztésre vagy akár saját lovarda nyitására is! A közelben többet is felfedezhetünk!
Zártkerti ingatlan viszont művelés alól ki lett véve így azonnal megvásárolható.
A családi ház az 1980-as években épült téglából mely a későbbiekben lett megtoldva egy könnyűszerkezetes előszobából.
Az elmúlt évek során megkezdődött az ingatlan felújítása mely során:
-villanyvezetékek újta lettek húzva
-vízvezetékek cserélve lettek
-a belső szoba felújítása megtörtént
-fürdőszoba átépítése elkezdődött(nincs befejezve)
-konyha átépítése elkezdődött(nincs befejezve)
-tető hibáinak javítása megtörtént
-klíma kiépítése
A ház alatt 6nm-es pince beföttek, kerti szerszámok tárolásra.
A telek körbe van kerítve, kialakításra került egy gépkocsi beálló és egy használlat tartására is alkalmas kerti tároló.
Az ingatlan akár építési telekként is remek választás!
-10%-os beépíthetőséget biztosít
-20 méteres utcafront mellett 101 méteres hosszúsággal rendelkezik
Az ingatlan főbb adatai:
-37nm-es családi ház(konyha, szoba, előszoba, fürdőszoba)
-2030nm-es, rendezett kert kerti beállóval, csirke ollal
-könnyűszerkezetű az előszoba, míg tégla a további része
-az 1980-as években épült
-fakeretes, illetve műanyag thermo üveggel ellátott ablakok és fa belső és külső ajtók