+13 fotó
Hirdetéskód: 8996398
Referenciaszám: HZ048858-5218400
Frissítve: 5 napja
Enying eladó családi ház 3 szobás: 46 millió Ft
46 millió Ft
686,6 ezer Ft/m²
67 m²
679 m²
3 szoba
Eladó ház, Enying
Új építésű családi ház Enyingen!Siófoktól mindösszesen 15 km távolságra eladó új építésű, 67 nm-es, egyszintes családi ház, 679 nm-es telekkel. A város központjához közel, mégis egy csendes zsákutcában található. Tulajdonosa 2 tágas szobát, amerikai konyhát nappalival és fürdőszobát álmodott meg. Az ingatlan ytong téglából épült, 15 cm-es homlokzati szigeteléssel. A műanyag nyílászárók korszerűek, hő és hangszigeteltek. Gáz telken belül megtalálható, jelenlegi tulajdonosa klímával kívánja megoldani a ház fűtését-hűtését.Az építkezés során törekedtek a minőségi anyagok felhasználására, az esztétikai összhatásra. Tökéletes választás állandó otthonnak, és elhelyezkedése miatt nyaralónak egyaránt.Bővebb felvilágosításért várom megtisztelő hívását a hét bármely napján.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Referencia szám: HZ048858
Tulajdonságok
Családi ház
Új építésű
Elektromos
2026
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 84 999 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
197 963 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel