+17 fotó
Hirdetéskód: 8175843
Referenciaszám: 85_cll
Frissítve: 14 napja
Érd eladó családi ház 3 szobás: 97,3 millió Ft
97,3 millió Ft
1,35 millió Ft/m²
72 m²
740 m²
3 szoba
Eladó családi ház Érd Újtelep 72m2 97300000 Ft
Érd Újtelep csendes utcájában keresi új lakóját egy szépen felújított hangulatos 72 nm-es 3 szobás családi ház 740 nm-es parkosított kerttel.
Az egyszintes ház elosztása nagyon jó, nagy klimatizált nappalijából nyilik egy napfényes háló, harmadik szobája különálló, csendes.
Ablakos fürdője kádas-zuhanyzós, külön kézmosós wc-vel. A beépített gépesített konyha egy légtérben van az étkezővel. A ház ablakai redőnyösek, szúnyoghálóval felszereltek. A biztonságról riasztórendszer gondoskodik. A kertben ásott kút segíti a locsolást, egy kerti faház, és egy 5 nm-es pince a tárolást. A parkolás térkővel burkolt felszíni beállóval 2 gépkocsi számára megoldott. Fűtése gáz cirkó, a melegvizet villanyboyler adja. A házhoz terasz kapcsolódik, mellette egy nagy méretű medence kapott helyet. Az ingatlant 2018-ban teljes körűen felújította a tulajdonosa, új tetőt, szigetelést kapott, a nyílászárók, vezetékek is kicserélésre kerültek.
Megtekintése előre egyeztetett időpontban rugalmasan megoldható. Teljes körű ügyintézéssel állunk az eladók és a vevők rendelezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelkonstrukciókat, lakásbiztosítást kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.
Tulajdonságok
Családi ház
1
Jó állapotú
Gázkazán
1990
12 m²
D
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 397 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
418 735 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.