Eladó ház Érd 144 nm
Eladó ház Érd 144 nm
Eladó ház Érd 144 nm
+6 fotó
Hirdetéskód: 8887557
Referenciaszám: M322462-5147607
Frissítve: 9 napja

Érd eladó családi ház 4 szobás: 136,9 millió Ft

136,9 millió Ft
950,7 ezer Ft/m²
144 m²
Alapterület
720 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ, JÓL ÉLHETŐ TEREKKEL, PRAKTIKUS ALAPRAJZ, NAPPALI+3 SZOBA, GARDRÓB, KÉT FÜRDŐ, HÁZTARTÁSI HELYISÉG, TÁROLÓ, GARÁZS, TERASZ. 2026 év végi átadással kínálok egy családi házat, melyet refernciával rendelkező vállalkozó épít. Alkalmas OSP-re, CSOK-ra, hitelek felvehetők. A telek 720 nm, az utca felől egy egészséges, gyönyörű fenyő megmarad. Az utca felől esztétikus félkő lkerítés készül. Elektromos kapu, elektromos garázskapu kialakítás az árban. Hátul, a terasz felől kellemes méretű kert áll rendelkezésre. A ház tégla építésű, 15 cm-es szigeteléssel, cserép fedéssel épül, kiváló szigetelésű nyílászárók kerülnek beépítésre elektromos redőnnyel. Fűtés hőszivattyús, H tarifával. Burkolatok választhatók 5e Ft-ig. Ajánlom olyan családnak, ahol már megvannak a gyerekek, és mindegyik külön szobába költözhet, vagy olyan családnak, akik terveznek gyermekeket. A környék csendes, családi házas része Érdnek, normális szomszédokkal. Közelben az érdi nagyállomás, mellyel Budapest könnyen elérhető. Pár utcára, gyalogosan is könnyen elérhető az iskola, óvoda. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Építés éve:
2026
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
összkomfortos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Csizmazia Balázs
Velence Tópart utca 47 - OTP Ingatlanpont Iroda