+3 fotó
Hirdetéskód: 8947624
Referenciaszám: 4138_938
Frissítve: 1 hónapja
Érd eladó családi ház 3 szobás: 54 millió Ft
54 millió Ft
794,1 ezer Ft/m²
68 m²
300 m²
3 szoba
Leírás
Leírás
MÉLYEN ÁR ALATT ÚJ ÉPÍTÉSŰ IKERHÁZ ELADÓ ÉRDEN,NYÁRI BEKÖLTÖZÉSSEL!!
Érden természetvédelmi terület mellett, eladó egy 68 nm-es 3 szobás, hatalmas terasszal rendelkező, új építésű ikerház, nyári beköltözéssel, 600 nm-es telekkel.
Az ingatlan csak készpénzért eladó.
Ugyanitt további elérhető ingatlanok:
ikerház: 56 millió, 68 nm, 600 nm telek, (csak kp.)
családi ház: 110 millió, 140 nm, 900 nm telek, ( kedvezményes hitel igénybevehető)
- műszaki tartalom:
főfal: 30 cm tégla, 15 cm dryvit szigetelés, műanyag nyílászárók, fűtés: padlófűtés- hőszivattyú,
fafödém, betoncserép, közművek: víz, villany, 8 m3-es emésztő.
- infrastruktúra: a környéken iskola, óvoda, Interspar, benzinkút,stb.
-közlekedés:
az M7 autóval 4-5 perc, helyi buszjárat 10-15 perc gyalog.
Ingyenes hitel tanácsadással, kedvezményes jogi képviselettel lehetünk segítségére.
Energetikai szakvéleményre van szüksége? Jó helyre fordult.
Megtetszett az ingatlan, de sajátját még nem adta el? Levesszük a gond nagy részét a válláról, segítséget nyújtunk az eladásban is. Bízza ránk az értékesítését!
Kérésre ingyenes értékbecslést is végzünk az ingatlanán,hívjon minket bizalommal.
Tulajdonságok
Családi ház
1
Új építésű
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
OC
Otthon & City Ingatlaniroda Az iroda összes hirdetése
+36 70 311 5
Hitelkalkulátor
Második évtől
232 391 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.