+17 fotó
Hirdetéskód: 9004062
Referenciaszám: 395149
Frissítve: 1 napja
Érd eladó családi ház 5 szobás: 239 millió Ft
239 millió Ft
1,09 millió Ft/m²
220 m²
720 m²
5 szoba
Eladó családi ház Érd, 220nm, 239.000.000Ft - Jó minőség remek helyen
Különleges hangulatú, impozáns, tágas, nagy terekkel rendelkező családi ház eladó Érd Parkváros egyik legjobb részén!
Érd közkedvelt részén kínálunk megvételre egy sokoldalúan kihasználható családi házat, amely ideális választás akár nagyobb családok vagy több generáció együttélésére is. Kisebb vállalkozás számára is remek lehetőség, hiszen a kerti részen közművesített kis faház található.
Főbb paraméterek
• ~200–220 m² lakótér + további bővítési lehetőség az emeleten
• 720 m² árnyékot adó fákkal, növényekkel beültetett saroktelek
• amerikai konyhás nappali + étkező + 4 szoba + gardrób
• 2 fürdőszoba + külön WC
• 2 terasz
• pince plusz tárolásnak
• különálló, összkomfortos kerti épület a telken, alkalmas kisebb vállalkozás számára, műhelynek, vagy műteremnek!
Ritka méret és elosztás ezen a környéken!
️Belső kialakítás – tágas, jól élhető terek!
A ház egyik legnagyobb előnye a közel 45 m²-es nappali, amely egy impozáns épített, minőségi kandallóval rendelkezik, ami tardosi vörösmárványból készült!
A téli napokon különösen kellemes hangulatot áraszt és igazán jó hőmérsékletet biztosít az itt élők számára. A tavaszi, nyári időszakban pedig ékes dísze az ingatlannak.
Ideális családi élethez és vendégfogadáshoz egyaránt.
A lakótér elrendezése praktikus, a nappali külön élettér, a hálószobák elszeparáltan helyezkednek el az épület hátsó részében.
Az emeleten:
- nagy hálószoba
- gardrób
- fürdőszoba
- kb. 60 m² tovább bővíthető terület, akár még 2-3 szoba kialakítható