Eladó ház Érd 142 nm
Eladó ház Érd 142 nm
Eladó ház Érd 142 nm
+11 fotó
Hirdetéskód: 9006607
Referenciaszám: HZ015115-5224679
Feltöltve: ma

Érd eladó családi ház 4 szobás: 158 millió Ft

158 millió Ft
1,11 millió Ft/m²
142 m²
Alapterület
570 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Eladó Érd Fenyves- Parkvárosban új házak környezetében, csendes utcában egy 2018-ban épült egyszintes, nettó 127nm-es családi ház, 570nm-es telekkel! Elosztása: -tágas előszoba -napfényes amerikai konyhás nappali teraszkapcsolattal -3 egész szoba melyből egy szintén teraszkapcsolatos -2 fürdőszoba Wc-vel, az egyik kádas, duplamosdós, a másik zuhanyzós -gardrób -háztartási helyiség -kamra -közlekedő Az ingatlan fűtése gázcirkós, padlófűtéssel kiegészítve a hidegburkolatoknál, ezen kívül minden szoba klímával ellátott. A 30nm-es terasz fele fedett, fele nyitott. A házon 10cm szigetelés van. Minden ablakon elektromos redőnyelőkészítés. A környék megközelíthetősége, és infrastruktúrája is kiváló, a Volánbusz helyi járatának megállója 3 perc sétatávolságra található. Autóval az M0-ás autóút és az M7-es autópálya 5 perc alatt elérhető. Bevásárlási lehetőség, iskola, óvoda szintén a közelben megtalálhatóak. További információkért hívjon bizalommal. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Építés éve:
2018
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Gaál Emőke
Duna House - Bartók Béla út
Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 11

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 533 314 Ft
Második évtől
679 960 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év