+17 fotó
Hirdetéskód: 9009402
Referenciaszám: 5878
Feltöltve: 1 napja
Érd eladó családi ház 6 szobás: 168,5 millió Ft
168,5 millió Ft
891,5 ezer Ft/m²
189 m²
723 m²
6 szoba
Leírás
TETŐTÉR BEÉPÍTÉSES, KÉTLAKÁSOS CSALÁDI HÁZ! KÉT GENERÁCIÓNAK ALKALMAS!
Eladó Érd-Tusculánum városrészen, közel a központhoz, csendes aszfaltozott utcában, rendezett környéken, 723 nm összközműves teleken épült, teljesen körűen felújított, két generációnak alkalmas, 189 nm-es, 2 szint+ tetőteres családi ház 168.5 MFt-ért. (Azon: 5878).
Az épület a 1990-as években, 38-as téglából épült, rendkívül stabil szerkezetű, lapos tetős kivitelben. 2005-ben kezdődött a magastető kialakítása a tetőtéri szint beépítésével. A pinceszinten található egy kétállásos garázs (35 nm), egy tároló (16 nm) és egy konyha-kamra nagy előtérrel. A magasföldszinten egy 70 nm-es külön bejáratú önálló lakás került kialakításra egy 20 nm-es kertkapcsolatos terasszal. ( bejárati terasz, konyha-étkező, közlekedő, nappali (17 nm), 2 db háló (16 és 12 nm), tusolós fürdőszoba wc-vel), 20 nm terasz.
A tetőtéri lakás a hátsó kertből külső lépcsőn keresztül közelíthető meg. A lakás mérete nettó 55 nm (bruttó 70nm), helyiségei: tágas amerikai konyhás nappali, 2 db háló, erkély, fürdő+ wc.
A kert parkosított füvesített, virágokkal, növényekkel, termő gyümölcsfákkal díszített, konyha kert is lehetőséget ad kertészkedésre. A hátsó kertben kialakított 40 nm gazdasági épület és tároló (több helyiséges) és madárház lehetőséget ad hobbi tevékenységet kedvelők részére. Továbbá kerti szaletli ad helyet a családi összejövetelekre és kellemes kikapcsolódásra.
Rövid műszaki tartalom:
-38-as Porotherm tégla, tégla válaszfalak, 10 cm homlokzati hőszigetelés
-főfalak kivételével, igény szerint minden fal mozgatható
-födém: betongerendás béléstestes, nyeregtető kialakítású, betoncserép héjazat
-fűtése: a két lakás fűtésrendszere külön 1-1 fali gázkazánról működik, radiátor hőleadókkal. Alternatíva: vegyes tüzelésű modern kazán a szuterénben elhelyezve, vastag falú kéménnyel ellátott.