+7 fotó
Hirdetéskód: 9016150
Referenciaszám: HZ020977-5230720
Feltöltve: ma
Érd eladó családi ház 5 szobás: 159,8 millió Ft
159,8 millió Ft
1,05 millió Ft/m²
152 m²
681 m²
5 szoba
Eladó ház, Érd
Eladó alsó parkvárosban 152 nm-es belő hasznos alapterületű 4 szoba+nappali éthezős ,két fűrdőszobás családi ház szép tágas garázzsal . Az épület 40% készültségben van hamarosan költözhető! Telek 681nm-es, teljes közműhálózattal ellátott, aszfaltos utcában . Burkolatok ,szaniterek, csapok, beltéri ajtók igény szerint választhatók. Megbízható vállalkozó építi az ingatlant, nagyon szép a kivitelezés! Tekintse meg, nem fog csalódni! Időpont kapcsán várom jelentkezését. Kulcsrakész ár: 159.8M
Energetikai tanúsítványfolyamatban
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Tulajdonságok
Családi ház
Új építésű
Hőszivattyú
2026
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 03
Hitelkalkulátor
Második évtől
687 706 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 03
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 03