Eladó ház Erdőkertes 93 nm
Eladó ház Erdőkertes 93 nm
Eladó ház Erdőkertes 93 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9011879
Referenciaszám: HZ094566-5128949
Feltöltve: ma

Erdőkertes eladó családi ház 6 szobás: 78,9 millió Ft

78,9 millió Ft
848,4 ezer Ft/m²
93 m²
Alapterület
742 m²
Telek
6 szoba
Szobák száma
HANGULATOS CSALÁDI HÁZ ELADÓ – Erdőkertes, Szent sarok Nyugodt kertvárosi élet, nagy telekkel és jó közlekedéssel Alapadatok Könnyűszerkezetes családi ház Bruttó 93,4 m² | hasznos 75,2 m² 742 m²-es, körbekerített kert Délkeleti tájolás, kertre néző ablakok Belső tér Amerikai konyhás nappali – világos, barátságos hangulat Elektromos kandalló a nappaliban Földszint: előszoba, fürdő WC-vel, dolgozószoba, étkező Tetőtér: világos, hangulatos szobák Műszaki állapot Jó állapotú, folyamatosan karbantartott Műanyag, hőszigetelt nyílászárók Külső homlokzati- és tetőszigetelés Fűtés: elektromos rendszer + klíma Elhelyezkedés, közlekedés Csendes, rendezett kertvárosi környezet Vasútállomás 10–15 perc gyalog Budapest Nyugati pályaudvar 35–40 perc Buszmegálló a közelben, M3 gyorsan elérhető Fontos! Az ingatlant elsősorban készpénzes vevőknek ajánljuk. Kinek ideális? Akik nyugodt, zöld környezetben keresnek hangulatos otthont Tekintse meg személyesen is ezt a szerethető otthont, hívjon bizalommal bármikor! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Érd: Gyügyei Ágnes +36302424600 e-mail:agnes.gyugyei@dh.hu Referencia szám: HZ094566

Építés éve:
1987
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
amerikai konyhaklímakomfortos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Gyügyei Tamásné