+17 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9015574
Referenciaszám: HZ054361
Frissítve: ma
Esztergom eladó családi ház 6 szobás: 123,5 millió Ft
123,5 millió Ft
914,8 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
135 m²
671 m²
6 szoba

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
ÚJ ÉPÍTÉSŰ KORSZERŰ, ZÖLDÖVEZETI OTTHONÁT KERESI, AMIT MÉG SAJÁT IGÉNYEIRE, ÍZLÉSÉRE SZABHAT?EZ ESETBEN EZ A HÁZ A MEGFELELŐ VÁLASZTÁS!!!Eladásra kínálunk egy korszerű technikával és műszaki tartalommal épülő gyönyörű örök panorámával rendelkező, 135 nm hasznos lakóterű házat Esztergom zöldövezetében lévő Csenkei úton.A telek 671 nm-es, a közművek közül árammal, csatornával és vezetékes vízzel rendelkezik.Az ingatlan zöldövezeti fekvése ellenére közvilágítással rendelkező aszfalt úton közelíthető meg, buszmegálló 1 perc, Duna part 15 perc sétára található, de Esztergom is 5 perc autózással elérhető.
Az épület jelenleg kb. 55%-os készültségi szinten van.ELRENDEZÉS:Földszint: (80 nm)-Előtér-Nappali+étkező+konyha-Hálószoba-Fürdőszoba-Háztartási helyiség-Kamra-Lépcső-Félig fedett teraszEmelet: (55 nm, a megadott alapterület a 1.9 méter feletti belmagasság alapján számolt hasznos terület, így a ténylegesen használható tér ennél jóval nagyobb))-4 Hálószoba-2 Fürdőszoba-Közlekedő
A jelenlegi készültségi állapot előnye:-Szabadon változtatható a tetőtéri falak kiosztása, ezáltal variálható a szobaszám.-A gépészeti és villamos kiállások szabadon tervezhetők.-Még nincs esztrich beton, ezért a vezetékek elhelyezése teljesen testre szabható.
Műszaki tartalom:Főfalak: LEIERTHERM 30Válaszfalak: LEIERTHERM 10Tető: Terrán Zenit beton cserép-3 rétegű műanyag nyílászárók-15 cm homlokzati szigetelés-12 cm padlószigetelés-15 cm XPS lábazati szigetelés
Gépészet:-10kW-os hőszivattyú-padlófűtés-fan-coil hűtés/fűtés
A ház két készenléti állapotban vehető át, ettől függ a végső ár.
A hirdetésben szereplő ár (123.5 Mft) FŰTÉSKÉSZ állapotra vonatkozik.(Nem tartalmazza a burkolatokat, festést, szanitereket, szerelvényeket, térkövezést, kerítést, parkolót, elektromos szerelvényeket, világító testeket)