+17 fotó
Hirdetéskód: 7061306
Referenciaszám: HZ037425
Frissítve: 22 napja
Fertőszéplak eladó családi ház 8 szobás: 138 millió Ft
138 millió Ft
511,1 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
270 m²
1611 m²
8 szoba
Leírás
Befektetők, nagycsaládosok figyelem!Fertőparti nyugalom!
Panziónként, vendéglátó-egységként is hasznosítható többgenerációs, 270 nm-es családi ház eladó Fertőszéplakon!Az 1611 nm-es, parkosított telken elhelyezkedő ház két szinten beépített, 5 szobával, 2 amerikai konyhás nappalival és 1 nagy nappalival rendelkezik. A padlás beépítésre vár, így akár több szoba is kialakítható. Az udvarban egy különálló, 120 nm-es épület található, ami jelenleg étterem vagy borozó kialakítására alkalmas. Emellett garázs és fedett autóbeállók is tartoznak az ingatlanhoz.
Tulajdonságok
Családi ház
Gázkazán
1972
120 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 99 815 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
593 889 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 99 815 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 99 815 0