+14 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9004054
Referenciaszám: H517933
Frissítve: 2 napja
Fót eladó családi ház 3 szobás: 127 millió Ft
127 millió Ft
962,1 ezer Ft/m²
132 m²
511 m²
3 szoba

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Modern otthon, energiatakarékos megoldásokkal
Eladó egy folyamatosan korszerűsített, energiatakarékos családi ház, csendes környezetben, 511 nm-es telken!
A délkeleti tájolású ingatlan hasznos lakóterülete kb. 132 nm, praktikus szinteltolásos kialakításának köszönhetően kiváló választás lehet családok számára, de akár többgenerációs otthonnak vagy vállalkozás céljára is alkalmas.
Az alsó szinten egy külön bejárattal rendelkező, lakhatásra alkalmas szuterén található, amely a házból is megközelíthető. A vízkiállások kialakítása megtörtént, így akár külön lakrész, iroda vagy hobbyhelyiség is könnyedén kialakítható.
A ház elosztása:
• Földszint: tágas nappali és étkező, innen nyílik a főbejárat
• Magasföldszint: konyha és hálószoba. A szülői hálóban praktikus, beépített gardróbszekrény biztosít kényelmes tárolási lehetőséget.
• Emelet: családi fürdőszoba WC-vel, hálószoba, terasz és közlekedő
Az ingatlan műszaki állapota kiváló:
• 2021-ben teljes tetőcsere történt prémium Leier Toscana Classic antracit cseréppel
• Teljes víz- és villanyvezeték-hálózat cseréje megtörtént
• Napelemes rendszer telepítve
• H tarifa igényelhető
• Energiahatékony, modern gépészet
A fűtést elektromos padlófűtés biztosítja helyiségenkénti szabályozással, melyet a nappaliban található Gree klíma egészít ki, amely hűtésre is alkalmas.
A használati melegvizet két villanybojler szolgáltatja:
• 120 literes Aquastic
• 120 literes Ariston
Az ingatlanban található gépek energiatakarékos, A+ besorolású készülékek.
A gáz jelenleg kizárólag főzéshez használatos.
Az otthon ideális választás lehet azok számára, akik egy modernizált, alacsony fenntartású, azonnal költözhető ingatlant keresnek jó elosztással és sok lehetőséggel.