+16 fotó
Hirdetéskód: 9022229
Referenciaszám: 396344
Feltöltve: ma
Fót eladó családi ház 5+2 fél szobás: 119,99 millió Ft
119,99 millió Ft
952,3 ezer Ft/m²
126 m²
712 m²
5+2 fél szoba
Eladó családi ház Fót, 126nm, 119.990.000Ft - Fót
Ha hangulatos otthonra vágyik...
Fóton kínálunk eladásra, egy bruttó 140 nm-es, 5+2 félszobás, duplakomfortos családi házat, 712 nm-es telken. Praktikus elrendezésének köszönhetően, két generáció kényelmes együttélését is biztosítani tudja. Az alsó szinten konyha, nappali+ étkező, fürdőszoba, 2 szoba, az emeleten 3 hálószoba, hatalmas gardrób, fürdőszoba került kialakításra, illetve külön műhely és tároló is tartozik hozzá. A ház szigetelt, műanyag nyílászárók, a kert gyönyörű szép és rendezett. Ajánlom azoknak aki vágynak egy igazán hangulatos otthonra.
A környék infrastruktúrája kiváló, a közelben bevásárlási lehetőség, iskola, óvoda, játszótér, buszmegálló. A Somlyó-hegy nem messze található és remek lehetőség ha kirándulásra, kikapcsolódásra vágyik, illetve könnyen elérhető a tó és a tónál kiépült kaland-park is. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 396344
Tulajdonságok
Családi ház
2
Jó állapotú
Gázkazán
1985
3 m²
25 m²
B
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 546 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
516 382 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.