+13 fotó
Hirdetéskód: 8887962
Referenciaszám: M320146-5147943
Frissítve: 1 hónapja
Gárdony eladó családi ház 3+1 fél szobás: 69,8 millió Ft
69,8 millió Ft
607 ezer Ft/m²
115 m²
346 m²
3+1 fél szoba
Eladó Ház, Gárdony
Gárdony csendes részén eladó egy 115 nm-es, téglaépítésű családi ház, amely kiváló lehetőséget kínál saját igények szerinti felújításra és átalakításra.
Az 346 nm-es telken elhelyezkedő ingatlan praktikus elosztású: a földszinten konyha?nappali, fürdőszoba és egy szoba, míg az emeleten három külön nyíló szoba, valamint külön zuhanyzó és mosdóhelyiség található, így ideális akár nagyobb család számára is.
A fűtésről gáz-konvektorok gondoskodnak, emellett az ingatlanban cserépkályha is helyet kapott, amely kellemes hangulatot és alternatív fűtési lehetőséget biztosít (cserépkályha működését meg kell vizsgálnia a leendő vevőnek).
Az ingatlan felújításra szorul, így új tulajdonosa saját elképzelései szerint alakíthatja ki otthonát vagy akár befektetési célra is kiváló választás lehet.
Tulajdonságok
Családi ház
Felújítandó
Gáz (konvektor)
1980
C
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Darnai Henrietta
OTPip - Székesfehérvár Palotai út 8 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 20 487 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
300 387 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel