+17 fotó
Hirdetéskód: 9001799
Referenciaszám: M328801
Feltöltve: 5 napja
Gulács eladó családi ház 4 szobás: 23 millió Ft
23 millió Ft
191,7 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
12 m²
2736 m²
4 szoba
Leírás
Eladó Gulács egyik csendes, nyugodt utcájában egy kb.: 1995-ben épült családi ház.
Az ingatlan kb.: 120 nm, a telken kerti tárolók, valamint állattartásra alkalmas ól is van. A telek mérete 2736 nm, a kert része gondozott.
Az ingatlanban van:
- 4 szoba
- fürdőszoba WC-vel
- Konyha
- Kamra
- Közlekedő
- Étkező
- Előszoba
A fűtést a gázkonvektorok mellett egy kályha is biztosítják.
Az udvaron vannak melléképületek, melyek alkalmasak szerszámok tárolására, állattartásra egyaránt. A tágas telek és a jól kihasználható melléképületek együtt egyedülálló lehetőséget kínálnak azoknak, akik egy helyen szeretnének élni és dolgozni.
Lokációját tekintve kedvező helyen van a családi ház, mert Vásárosnamény 15 perc autóval.
Buszmegálló kb.: 5 perc sétatávolságra van.
A közelben van bolt, óvoda, iskola, védőnő és házi orvos, minden ami a mindennapokhoz szükséges.
Ideális választás családoknak, nyugalmat keresőknek.
Ne hagyja ki ezt a lehetőséget, keressen bizalommal!
Az adásvételi szerződés megkötéséhez megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.
Referencia szám: M328801
Érdeklődni: +36-30-224-8997
"Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre!"
Tulajdonságok
Családi ház
1
Átlagos
Gáz (konvektor)
1995
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Kádárné Szkita Enikő
Nyíregyháza Dózsa György út 32-34 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 30 224 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
98 982 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.