+13 fotó
Hirdetéskód: 9005673
Referenciaszám: 705100671
Feltöltve: 1 napja
Gyál eladó családi ház 2+3 fél szobás: 86 millió Ft
86 millió Ft
704,9 ezer Ft/m²
122 m²
1522 m²
2+3 fél szoba
Eladó Gyálon egy könnyűszerkezetes családi ház, panellakás áráért!
Gyál egyik csendes, kertvárosias részén eladó egy 2006-ban épült, kétszintes könnyűszerkezetes családi ház hatalmas 1522 nm-es telekkel.
Az ingatlan tökéletes választás lehet nagyobb családnak, összeköltözőknek. A teljes ház hasznos alapterülete 122 nm.
Tetőtér :
- 3 szoba
- fürdőszoba + wc
- gardrób
- közlekedő
Az alsó szint teljesen kész, azonnal költözhető, a tetőtérben 2 szoba elkészült a további helyiségek az új tulajdonos ízlése szerint alakíthatóak.
A könnyűszerkezetes építésnek, jó szigetelésnek és a műanyag nyílászáróknak köszönhetően kedvező a fenntartási költsége.
A kertben fúrt kút van, ami a hatalmas kert miatt megfizethetetlen.
A telek hátsó része külön leválasztható, és értékesíthető (szorgalmi úttal, osztatlan közös tulajdonként ), amely önmagában is komoly értéket képvisel. A hátsó terület 30%-ban beépíthető.
Kiváló lokáció, jó közlekedéssel és teljeskörű ellátottsággal.
- M0 autópálya kb 4 perc alatt elérhető
- Budapest belvárosa 15-20 perc autóval
- tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető a belváros
Ha egy nyugodt környezetben található, nagy lehetőségeket rejtő otthont keresel, akkor ezt az ingatlant érdemes megnézni!
Tulajdonságok
Családi ház
2
Átlagos
Gázkazán
2006
D
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 287 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
370 105 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.