Eladó ház Gyomaendrőd, Endrőd 80 nm
Eladó ház Gyomaendrőd, Endrőd 80 nm
Eladó ház Gyomaendrőd, Endrőd 80 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 8995532
Feltöltve: 9 napja

Gyomaendrőd eladó családi ház 3 szobás: 13,5 millió Ft

13,5 millió Ft
168,8 ezer Ft/m²
80 m²
Alapterület
600 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Az Otthonod Bt Ingatlaniroda eladásra kínál Gyomaendrőd Endrődi részén egy közepes állapotú 80nm-es vályogházat. Az ingatlanban található egy étkező egy nappali 2 szoba konyha fürdőszoba. Előtte kb 20nm-es beépített veranda. Fütése gázkonvektor. A melegvizet villanybojler szolgáltatja . Található még a telken egy kb 20nm-es gyenge állapotú alsóépület. A telek 600nm-es

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Terasz:
20 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
étkezőgázjó közlekedésűkertkertkapcsolatosmelléképületösszkomfortossaját parkolóteraszvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Püski Mónika
Otthonod Bt
Az iroda összes hirdetése
+36 30 826 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 45 568 Ft
Második évtől
58 098 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,7%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Püski Mónika
Otthonod Bt
Az iroda összes hirdetése