Eladó ház Győr, Győrszentiván 60 nm
Eladó ház Győr, Győrszentiván 60 nm
Eladó ház Győr, Győrszentiván 60 nm
+4 fotó
Hirdetéskód: 8597513
Referenciaszám: 51019
Frissítve: 6 napja

Győr eladó családi ház 2 szobás: 47 millió Ft

47 millió Ft
783,3 ezer Ft/m²
60 m²
Alapterület
2099 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
A LIDO HOME győri irodája eladásra kínálja ezt az erőteljesen felújításra szoruló vagy bontandó családi házat. Ha szereti a kihívásokat, ne habozzon! Újitsa fel ès varàzsoljon belőle otthont! Győrszentiván csendes és kedvelt utcájában, kevesebbet mint 15 km-re Győrtől. Tökéletes választás lehet azoknak, akik nagy kertet szeretnének. 2099 nm-es telken ásott és egy fúrt kút is található. Amennyiben a LIDO HOME GYŐR által kínált családi ház vagy bármely más kínálatunkban szereplő ingatlan felkeltette a figyelmét, hívjon a megadott telefon számon. Vásárolna de nincs rá keret? Kollégám díjmentesen bank semleges hitelügyintézéssel áll rendelkezésére. LIDO HOME-ingatlanok egy életen át!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújítandó
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Építés éve:
1970
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozatlancsatornagázkertkomfort nélkülivillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Bozsér Olivér
Lido Home Győr
Az iroda összes hirdetése
+36 30 169 1

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 158 644 Ft
Második évtől
202 267 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.