+17 fotó
Hirdetéskód: 8998193
Referenciaszám: U0049683
Frissítve: 2 napja
Győr eladó családi ház 4 szobás: 185 millió Ft
185 millió Ft
678 m²
4 szoba
Egy nagybetűs KULCSRAKÉSZ OTTHON kompromisszumok nélkül !!!
Irodánk eladásra kínál egy teljesen új építésű, letisztult és modern, minőségben és egyediségben gátakat nem ismerő önálló családi házat Győr egyik legcsendesebb és legközkedveltebb városrészén.
678 nm telken helyezkedik el a bruttó 166 négyzetméteres családi ház, amely minden részletében egy igazi modern ingatlan.
A kivitelező jól átgondolt tervrajz alapján alkotta a házat, ahol a szülői tér el tud különülni egy saját gardróbbal és közvetlen kapcsolattal a fürdőszobához.
A tágas és világos terek benapozottsága a nagyméretű, kívül antracit nyílászáróknak köszönhető, fűtési rendszere hőszivattyúval megoldott, hőleadása padlófűtéssel történik.
XXI. századi elegancia, letisztult nude színek, tökéletes "hazaértünk" érzés...kell ennél több?
Gyere, nézd meg és tervezd itt az életed...garantálom, hogy nem lesz nehéz!
Részletes leírással, műszaki tartalommal kapcsolatban keress bizalommal!
Hitelre van szüksége?
Az Otthon Centrum, az ország egyik legnagyobb és legmegbízhatóbb hitelközvetítője, teljes körű és díjmentes hitelügyintézéssel, valamint biztosításkötéssel segíti ügyfeleit.
Kérje kollégáinktól személyre szabott ajánlatát, és találja meg a legjobb megoldást gyorsan és egyszerűen!
Tulajdonságok
Családi ház
Új építésű
2026
16 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 467 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
796 156 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 467 9
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 467 9
Hasonló eladó ingatlanok Kisbácsa városrészben
Frissítve: 2 hónapja
20
185 millió Ft 644,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Győr, Kisbácsa
Feltöltve: 1 éve
1
170 millió Ft 1,13 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Győr, Győrszentiván
Frissítve: 12 napja
12
188 millió Ft 1,04 millió Ft/m²
Eladó ikerház, Győr, 9022 Győr-Révfalu

Fedezd fel a
hasonló házakat!Még további házak Győrben 185 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 4 napja
20
195 millió Ft 780 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Győr, Sziget
Frissítve: ma
20
189,05 millió Ft 663,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Győr, Szabadhegy
Frissítve: ma
20
189,05 millió Ft 663,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Győr, Jáki utca