Eladó ház Győrladamér 90 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8995126
Feltöltve: 10 napja

Győrladamér eladó családi ház 2+2 fél szobás: 85 millió Ft

85 millió Ft
944,4 ezer Ft/m²
90 m²
Alapterület
890 m²
Telek
2+2 fél szoba
Szobák száma
Eladó Győrladaméri családi ház, nappali+amerikai konyha +3 szoba. A ház fűtését gázkazan biztosítja, a nappaliban + klíma, kandalló, 2 kisszobában alternatív fali villany fűtőpanel van. A Konyha gépesített, a lakásban két külön álló fürdőszoba található egyik zuhanyzós, a másik sarok kádas. Nyilaszárók műanyagok redőnnyel felszerelve. Kapubejáró elektromos. Udvaron kocsibálló, kemence, faházak.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
2007
Terasz:
15 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Átlagos rezsiköltség:
35 000 Ft/hó
amerikai konyhabeépített konyhabútorcsatornagázhőszigeteltinternetkábeltévékamrakandallókertklímakocsibeállómelléképületösszkomfortosredőnysaját parkolószigeteltteraszvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 70 428 8

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 286 909 Ft
Második évtől
365 801 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.