Eladó ház Hajdúböszörmény 90 nm
Eladó ház Hajdúböszörmény 90 nm
Eladó ház Hajdúböszörmény 90 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 9016920
Feltöltve: 1 napja

Hajdúböszörmény eladó családi ház 3 szobás: 76 millió Ft

76 millió Ft
844,4 ezer Ft/m²
90 m²
Alapterület
842 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Igényesen felújított családi ház eladó Hajdúböszörményben. Az 1982-ben épült, korábban is nedvesedéstől mentes ház 2025-ben teljeskörű felújításon ment át (hőszigetelés, nyílászárók, burkolatok, tető, villamos vezeték csere, stb). Három különálló szoba, fürdőszoba, különnyíló WC, modern konyha, kert biztosít kényelmes életet. A főtér gyalogosan 15 perc, az M35-ös felhajtója 3 perc alatt érhető el autóval. Az ingatlan jellemzői: három különálló szoba, világos előtér, nappali, konyha, étkező, különnyíló mosókonyha, fürdőszoba, különálló WC, kamra, kazánház. Korszerű kondenzációs gázkazán gondoskodik a fűtésről radiátoros hőleadással. Minden szbában hűtő-fűtő split klíma. Tiszta, rendezett udvar, kert. Garázs, mellék illetve gazdasági épületek. A ingatlan azzonnal költözhető, tulajdonostól eladó.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Gázkazán
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
amerikai konyhabeépített konyhabútorbútorozatlancsatornaétkezőgarázsgázhőszigeteltipari áramkamrakertklímamelléképületösszkomfortosparkettásredőnyszigeteltvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

KZ
Kathy Zsigmond
+36 20 424 8

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 256 531 Ft
Második évtől
327 069 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.