Hirdetéskód: 8368871
Feltöltve: 1 éve
Hajdúszoboszló eladó családi ház 1+1 fél szobás: 76,86 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
76,86 millió Ft
2,56 millió Ft/m²
210 000 Euro
7 000 Euro/m²
30 m²
1 m²
1+1 fél szoba
HAJDÚSZOBOSZLÓ Körte dűlő
Mobil Konténer Lőtér, IFSZ engedélyekkel, kaliberfüggetlen kivitelben.
Tulajdonságok
Családi ház
1
Új építésű
Elektromos
2025
1 m²
1 m²
A++
Van
20 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
GC
Gábor Csendes
+36 70 429 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
GC
Gábor Csendes
+36 70 429 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
GC
Gábor Csendes
+36 70 429 3