+11 fotó
Hirdetéskód: 8881019
Referenciaszám: H513465
Frissítve: 3 napja
Hajdúszoboszló eladó családi ház 8 szobás: 190 millió Ft
190 millió Ft
542,9 ezer Ft/m²
350 m²
1121 m²
8 szoba
Fedezze fel Hajdúszoboszló szívében a 8 szobás ház nyújtotta lehetőségeket!
Fektess be a jövődbe egy igazán különleges ingatlanba Hajdúszoboszlón, a felkapott Fürdőnegyed szívében!
Ez az exkluzív családi ház a pihenés és a szórakozás tökéletes helyszínévé válhat, hiszen 350 nm alapterületével és 1121 nm-es telkével rengeteg lehetőséget kínál.
Az ingatlanon két különálló ház található. A főépületben 5 tágas szoba és 3 fürdőszoba található, a különálló ház emeletén 3 fürdőszobás apartman, a földszinten pedig egy 3 állásos garázs található melyből egy exklúzív apartman alakítható ki.
A kertben egy befejezésre váró medence is található,valamint a pincében kialakításra került egy konditerem,merülő medence és tároló egységek.
Ideális választás lehet családoknak, baráti társaságoknak, vagy akár vendégház üzemeltetőknek is.
A ház állapota átlagos, de a bővítési lehetőségeknek köszönhetően a fantáziádra van bízva, hogyan alakítod át ezt a gyönyörű ingatlant.
A világos nappali és a modern konyha tökéletes helyszínt biztosít a közös családi étkezésekhez, míg a medence a nyári hónapokban a kikapcsolódás oázisává válhat.
A gáz cirkófűtés és a klíma gondoskodik a kényelmes hőmérsékletről, így egész évben élvezheted az otthonod nyújtotta előnyöket.
A környék ellátottsága kiváló, hiszen a központi elhelyezkedésnek köszönhetően minden fontos szolgáltatás, üzlet és étterem csupán néhány perc sétára található.
A csendes, biztonságos utcákban a családok és a nyugalomra vágyók is megtalálják a számításaikat.
Hajdúszoboszló nem csupán egy fürdőváros, hanem a pihenés és a szórakozás otthona is. A környék különleges adottságai vonzzák a turistákat, így az ingatlan befektetési szempontból is rendkívül vonzó lehetőséget kínál.
A helyi látnivalók, mint a híres gyógyfürdő, a csodás parkok és a változatos szórakozási lehetőségek mind hozzájárulnak ahhoz, hogy ez a környék mindig keresett legyen.