+16 fotó
Hirdetéskód: 8995341
Feltöltve: 9 napja
Halásztelek eladó családi ház 7 szobás: 295 millió Ft
295 millió Ft
590 ezer Ft/m²
500 m²
888 m²
7 szoba
Eladó családi ház Halásztelken üzleti lehetősséggel!
Eladó Halásztelek központjában egy 500 nm-es, jó állapotú, több funkcióra alkalmas ingatlan. A ház jelenleg egy sikeresen működő vállalkozásnak ad helyet, így befektetésnek vagy otthoni munkavégzésre is kiváló választás.
Főbb jellemzők:
- Tágas elrendezés: Hét különálló szoba, amely rugalmasan alakítható lakó- vagy irodai terekre.
- Korszerű infrastruktúra: Gáz cirkó fűtési rendszer és összközműves telek.
- Kiváló lokáció: Központi, mégis csendes elhelyezkedés, ahol minden fontos szolgáltatás sétatávolságra található.
- Közlekedés: Az M0-s autóút gyorsan elérhető, a buszmegállók a közelben találhatók.
Az ingatlan adottságai révén ideális választás azoknak, akik a lakhatást és az üzleti tevékenységet egy helyen szeretnék megvalósítani.
Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, vagy további kérdései lennének, az alábbi telefonszámon keressen bizalommal.
Tulajdonságok
Családi ház
2
Jó állapotú
Gáz (konvektor)
1998
24 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 467 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
1 269 546 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.