+17 fotó
Hirdetéskód: 8830017
Referenciaszám: M315030-5109838
Frissítve: 1 napja
Hantos eladó családi ház 2 szobás: 36,5 millió Ft
36,5 millió Ft
419,5 ezer Ft/m²
87 m²
2634 m²
2 szoba
Eladó Ház, Hantos
Eladó családi ház Hantos-Hantos telep,
Helyszín: Fejér vármegye, Hantos, Hantos telep csendes, nyugodt része
Alapterület: 87 nm
Szobák száma: 2
Hantos település egyik csendes, rendezett részén kínálunk eladásra egy 87 nm-es összkomfortos, felújítás befejezése előtt álló, vegyes falazatú, korszerűsített családi házat. Külső szigeteléssel és színezésre előkészített homlokzattal, modern kondenzációs gáz cirkó központi fűtéssel, új radiátorokkal, valamint villanybojleres melegvíz-ellátással rendelkezik.
Az ingatlanhoz beépített, gépesített konyha, beépített szekrények és szauna is tartozik, melyek a vételár részét képezik. A felújítás során teljeskörűen cserélték az összes nyílászárót, az elektromos hálózatot, a gépészetet, valamint a padló- és falburkolatokat is. A házhoz tartozik körbe kerített udvar, fiatal gyümölcsfákkal beültetett kert, konyhakert, fúrt kút, valamint melléképület, amely jelenleg tárolóként szolgál. A szennyvíz elvezetése saját házi derítőn keresztül történik.
A felújítás ~90%-ban elkészült, az új tulajdonosra már csak a fürdőszoba és WC felszerelése, valamint a festés vár, ezekhez minden szükséges anyag rendelkezésre áll.
Hantos Székesfehérvár vonzáskörzetében, jó megközelíthetőséggel fekszik, így ideális választás családok számára, akik nyugodt környezetben keresik új otthonukat.
Ingyenes finanszírozási tanácsadást biztosítunk a vásárláshoz.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Tulajdonságok
Családi ház
Átlagos
Egyéb kazán
1964
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 508 0